Batteri for Asus B2402CVA, B2402CVA-EB0248, B2402CVA-XS74, B24 0B200-04370000 11.55 V 4500 mAh
Beskrivning
Capacity: 4500 mAh
Voltage: 11.55 V
Color: Black
Dimensions: 200.20 x 104.10 x 7.40mm
Rate: 51.98 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 351 g /12.38 oz
Net Weight: 211 g /7.44 oz
EAN: 4894128222965
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Asus | B2402CVA, B2402CVA-EB0248, B2402CVA-XS74, B2402FVA, B2402FVA-N70071, B2402FVA-XS74T, B2502CVA, B2502CVA-BQ0266XA, B2502CVA-P73-CB, B2502CVA-XS74, B2502CVA-XVE54, B2502FVA, B2502FVA-N80030X, B2502FVA-N80031X, B2502FVA-N80032X, B2502FVA-N80058, B2502FVA-XS74T, ExpertBook B2 B2402CVA, ExpertBook B2 B2502CVA, ExpertBook B2 Flip B2402F |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Asus | 0B200-04370000, C31N2210 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.351000 |
| Erstatter varenummer | 0B200-04370000, C31N2210 |
| Passer til | Asus B2402CVA, B2402CVA-EB0248, B2402CVA-XS74, B2402FVA, B2402FVA-N70071, B2402FVA-XS74T, B2502CVA, B2502CVA-BQ0266XA, B2502CVA-P73-CB, B2502CVA-XS74, B2502CVA-XVE54, B2502FVA, B2502FVA-N80030X, B2502FVA-N80031X, B2502FVA-N80032X, B2502FVA-N80058, B2502FVA-XS74T, ExpertBook B2 B2402CVA, ExpertBook B2 B2502CVA, ExpertBook B2 Flip B2402F |
| EAN | 4894128222965 |
| Spänning | 11.55 V |
| Kapacitet | 4500 mAh |
| Producent | Asus |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 200.20 x 104.10 x 7.40mm |
Stocks
Batteri for Asus B2402CVA, B2402CVA-EB0248, B2402CVA-XS74, B24 0B200-04370000 11.55 V 4500 mAh