Batteri til RC og Hobby for Autec Autec LK4, LK6, LK8, Light LK4, Light LK6, Light L LBM02MH 2.4 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 2.4 V
Color: Black
Dimensions: 59.00 x 35.20 x 20.30mm
Rate: 4.8 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 94 g /3.32 oz
Net Weight: 69 g /2.43 oz
EAN: 4894128120285
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Autec | LK4, LK6, LK8, Light LK4, Light LK6, Light LK8 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Autec | LBM02MH, ARB-LBM02M |
Mer information
| Vikt | 0.094000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128120285 |
| Erstatter varenummer | LBM02MH, ARB-LBM02M |
| Passer til | Autec LK4, LK6, LK8, Light LK4, Light LK6, Light LK8 |
| Spänning | 2.4 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Dimension | 59.00 x 35.20 x 20.30mm |
Stocks
Batteri til RC og Hobby for Autec Autec LK4, LK6, LK8, Light LK4, Light LK6, Light L LBM02MH 2.4 V 2000 mAh