Batteri til RC og Hobby for Laird Laird Excalibur remote; Cattron Theimeg Excalibur BAT-0000327 3.6 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: Black
Dimensions: 92.00 x 53.22 x 26.30mm
Rate: 7.2 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 174 g /6.14 oz
Net Weight: 104 g /3.67 oz
EAN: 4894128133889
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Laird | Excalibur remote |
| Cattron Theimeg | Excalibur remote, CT24-UB |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Laird | BAT-0000327, BT923-00116 |
| Cattron Theimeg | BT923-00116, BAT-0000327, 250806 |
Mer information
| Vikt | 0.174000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128133889 |
| Erstatter varenummer | BAT-0000327, BT923-00116, 250806 |
| Passer til | Laird Excalibur remote; Cattron Theimeg Excalibur remote, CT24-UB |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Dimension | 92.00 x 53.22 x 26.30mm |
Stocks
Batteri til RC og Hobby for Laird Laird Excalibur remote; Cattron Theimeg Excalibur BAT-0000327 3.6 V 2000 mAh