Batteri til RC og Hobby for HBC HBC Patrol S, Radiomatic RV BA221030 3.6 V 700 mAh
Beskrivning
Capacity: 700 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: Orange
Dimensions: 60.40 x 35.00 x 18.10mm
Rate: 2.52 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 74 g /2.61 oz
Net Weight: 49 g /1.73 oz
EAN: 4894128196068
3.6V Version
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| HBC | Patrol S, Radiomatic RV |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| HBC | BA221030 |
Mer information
| Vikt | 0.074000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128196068 |
| Erstatter varenummer | BA221030 |
| Passer til | HBC Patrol S, Radiomatic RV |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 700 mAh |
| Producent | HBC |
| Dimension | 60.40 x 35.00 x 18.10mm |
Stocks
Batteri til RC og Hobby for HBC HBC Patrol S, Radiomatic RV BA221030 3.6 V 700 mAh