Batteri til RC og Hobby for Teleradio Teleradio LE-TX-MX10, LI-TX-MN6, LI-TX-MD10 M241054 4.8 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 4.8 V
Color: Green
Dimensions: 57.50 x 52.35 x 14.70mm
Rate: 9.6 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 200 g /7.05 oz
Net Weight: 150 g /5.29 oz
EAN: 4894128117292
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Teleradio | LE-TX-MX10, LI-TX-MN6, LI-TX-MD10 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Teleradio | M241054 |
Mer information
| Vikt | 0.200000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128117292 |
| Erstatter varenummer | M241054 |
| Passer til | Teleradio LE-TX-MX10, LI-TX-MN6, LI-TX-MD10 |
| Spänning | 4.8 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Dimension | 57.50 x 52.35 x 14.70mm |
Stocks
Batteri til RC og Hobby for Teleradio Teleradio LE-TX-MX10, LI-TX-MN6, LI-TX-MD10 M241054 4.8 V 2000 mAh