Batteri til Verktøy for Fromm Fromm P326, P327, P328, P329, P318 N5-4349 18 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 18 V
Color: Black
Dimensions: 116.71 x 74.71 x 73.78mm
Rate: 72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 840 g /29.63 oz
Net Weight: 650 g /22.93 oz
EAN: 4894128178637
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Fromm | P326, P327, P328, P329, P318 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Fromm | N5-4349, N5-4349-A |
Mer information
| Vikt | 0.840000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
| EAN | 4894128178637 |
| Erstatter varenummer | N5-4349, N5-4349-A |
| Passer til | Fromm P326, P327, P328, P329, P318 |
| Spänning | 18 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Producent | Fromm |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 116.71 x 74.71 x 73.78mm |
Stocks
Batteri til Verktøy for Fromm Fromm P326, P327, P328, P329, P318 N5-4349 18 V 4000 mAh