Batteri til Verktøy for Cyklop Signode BXT10, BXT13; Orgapack OR-T100, OR-T200, O 2179.150 12 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 12 V
Color: Black
Dimensions: 107.00 x 86.20 x 11.50mm
Rate: 36 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 780 g /27.51 oz
Net Weight: 730 g /25.75 oz
EAN: 4894128178675
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Signode | BXT10, BXT13 |
| Orgapack | OR-T100, OR-T200, OR-T300 |
| Cyklop | CLT100, CMT200 |
| Strapex | STB61, STB63 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Orgapack | 2179.150, 2179.155 |
Mer information
| Vikt | 0.780000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
| EAN | 4894128178675 |
| Erstatter varenummer | 2179.150, 2179.155 |
| Passer til | Signode BXT10, BXT13; Orgapack OR-T100, OR-T200, OR-T300; Cyklop CLT100, CMT200; Strapex STB61, STB63 |
| Spänning | 12 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Dimension | 107.00 x 86.20 x 11.50mm |
Stocks
Batteri til Verktøy for Cyklop Signode BXT10, BXT13; Orgapack OR-T100, OR-T200, O 2179.150 12 V 3000 mAh