Batteri for Okuma 1107484, N8368-10116SP17, E5503-951-001 BR-2/3A 3 V 1500 mAh
Beskrivning
Capacity: 1500 mAh
Voltage: 3 V
Color: White
Dimensions: 36.10 x 17.00 x 17.00mm
Rate: 4.5 Wh
Type: Li-MnO2
Gross Weight: 44 g /0.95 oz
Net Weight: 19 g /0.53 oz
EAN: 4894128226031
Primary Battery, Non-rechargeable
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Okuma | 1107484, N8368-10116SP17, E5503-951-001 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Okuma | BR-2/3A, BR17335, 50117601.R001 |
Mer information
| Vikt | 0.044000 |
|---|---|
| Produkttyp | Övrigt |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128226031 |
| Erstatter varenummer | BR-2/3A, BR17335, 50117601.R001 |
| Passer til | Okuma 1107484, N8368-10116SP17, E5503-951-001 |
| Spänning | 3 V |
| Kapacitet | 1500 mAh |
| Typ | Li-MnO2 |
| Dimension | 36.10 x 17.00 x 17.00mm |
Stocks
Batteri for Okuma 1107484, N8368-10116SP17, E5503-951-001 BR-2/3A 3 V 1500 mAh