Nødlysbatteri for Kosnic LED luminaires BEM203/ST BAT20LFP2 6.4 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 6.4 V
Color: White
Dimensions: 75.70 x 36.90 x 18.90mm
Rate: 12.8 Wh
Type: LiFePO4
Gross Weight: 250 g /8.82 oz
EAN: 4894128227328
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Kosnic | LED luminaires BEM203/ST |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Kosnic | BAT20LFP2 |
Mer information
| Vikt | 0.250000 |
|---|---|
| Produkttyp | Nödbelysningsbatteri |
| EAN | 4894128227328 |
| Erstatter varenummer | BAT20LFP2 |
| Passer til | LED luminaires BEM203/ST |
| Spänning | 6.4 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Typ | LiFePo4 |
| Dimension | 75.70 x 36.90 x 18.90mm |
Stocks
Nødlysbatteri for Kosnic LED luminaires BEM203/ST BAT20LFP2 6.4 V 2000 mAh