Sanyo/Panasonic NCR18650GA Li-ion batteri 3,5Ah (utan säkerhetskrets)
Stock status: 157 stk tillgängliga
<div class="product-availability-in-stock">I Lager - Kan levereras på några dagar</div>
- SKU
- CN362
- ID:
- 172190
Mer information
| Produkttyp | Batteri |
|---|---|
| Vikt | 0.100000 |
| Tullkod | 8507600090 |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifieringar | CE, EN 60335, EN 60601, EN 60950, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| Erstatter varenummer | NCR18650GA |
| Spänning | 3,6/3,7 Volt |
| Kapacitet | 3450mAh |
| Engång / Uppladdningsbar | Uppladdningsbar |
| Battericellsproducent | Panasonic |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 18X65mm |
| Maks strømtrekk | 10A |
Stocks
| Default | Altitec.no AS Gamle Fredrikstad, 1630 NO +47 69352404 | 157 units available |
|---|
Sanyo/Panasonic NCR18650GA Li-ion batteri 3,5Ah (utan säkerhetskrets)