Batteri for Anritsu MT9090, MT9090A, 909815B, 909814B, 909814C PT01426 4.8 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 4.8 V
Color: Black
Dimensions: 57.71 x 52.24 x 14.82 mm
Rate: 12 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 154 g /5.43 oz
Net Weight: 104 g /3.67 oz
EAN: 4894128107385
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Anritsu | MT9090, MT9090A, 909815B, 909814B, 909814C, 909815C, MU909814B, MU909815B, MU909814C, MU909815C, MT8220T, MT8212E, MT8213E, S331E, S332E, S361E, S362E, S820E, S412E, MW82119B, MS2720T, MS2711E, MS2712E, MS2713E, MS2026C, MS2027C, MS2028C, MS2036C, MS2037C, MS2038C, MS2024B, MS2025B, MS2034B, MS2035B |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Anritsu | PT01426, G0202A, PT01496 |
Mer information
| Vikt | 0.154000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128107385 |
| Erstatter varenummer | PT01426, G0202A, PT01496 |
| Passer til | Anritsu MT9090, MT9090A, 909815B, 909814B, 909814C, 909815C, MU909814B, MU909815B, MU909814C, MU909815C, MT8220T, MT8212E, MT8213E, S331E, S332E, S361E, S362E, S820E, S412E, MW82119B, MS2720T, MS2711E, MS2712E, MS2713E, MS2026C, MS2027C, MS2028C, MS2036C, MS2037C, MS2038C, MS2024B, MS2025B, MS2034B, MS2035B |
| Spänning | 4.8 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Dimension | 57.71 x 52.24 x 14.82 mm |
Stocks
Batteri for Anritsu MT9090, MT9090A, 909815B, 909814B, 909814C PT01426 4.8 V 2500 mAh