Batteri for Cecotec 05846, Conga Eternal Laser Vital, Conga Et CMICR18650-F8M7-4S1P 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 69.00 x 37.30 x 37.00mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 260 g /9.17 oz
Net Weight: 190 g /6.70 oz
EAN: 4894128215608
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cecotec | 05846, Conga Eternal Laser Vital, Conga Eternal Max Vital, Conga Eternal Pet Vital |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cecotec | CMICR18650-F8M7-4S1P |
Mer information
| Vikt | 0.260000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215608 |
| Erstatter varenummer | CMICR18650-F8M7-4S1P |
| Passer til | Cecotec 05846, Conga Eternal Laser Vital, Conga Eternal Max Vital, Conga Eternal Pet Vital |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.00 x 37.30 x 37.00mm |
Stocks
Batteri for Cecotec 05846, Conga Eternal Laser Vital, Conga Et CMICR18650-F8M7-4S1P 14.4 V 2600 mAh