Batteri for Climet Climet CI-150t, CI-152x, CI-153, CI-154, CI-155, C 800424 9.6 V 11400 mAh
Beskrivning
Capacity: 11400 mAh
Voltage: 9.6 V
Color: Blue
Dimensions: 134.60 x 102.60 x 35.00mm
Rate: 109.44 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 1435 g /50.62 oz
Net Weight: 1255 g /44.27 oz
EAN: 4894128214816
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Climet | CI-150t, CI-152x, CI-153, CI-154, CI-155, CI-156, CI-450, CI-450 Portable Particle Counter, CI-454 Portable Particle Counter, CI-750t |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Climet | 800424 |
Mer information
| Vikt | 1.435000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128214816 |
| Erstatter varenummer | 800424 |
| Passer til | Climet CI-150t, CI-152x, CI-153, CI-154, CI-155, CI-156, CI-450, CI-450 Portable Particle Counter, CI-454 Portable Particle Counter, CI-750t |
| Spänning | 9.6 V |
| Kapacitet | 11400 mAh |
| Dimension | 134.60 x 102.60 x 35.00mm |
Stocks
Batteri for Climet Climet CI-150t, CI-152x, CI-153, CI-154, CI-155, C 800424 9.6 V 11400 mAh