Batteri for MJX X400, X300C, X800, HJ818, HJ819, X500, X200; P 3.7 V 650 mAh
Beskrivning
Capacity: 650 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Silver
Dimensions: 85.00 x 25.00 x 8.50mm
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 35 g /1.23 oz
EAN: 4894128112310
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| MJX | X400, X300C, X800, HJ818, HJ819, X500, X200 |
| PathFinder | PathFinder II |
Mer information
| Vikt | 0.035000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128112310 |
| Passer til | MJX X400, X300C, X800, HJ818, HJ819, X500, X200; PathFinder PathFinder II |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 650 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 85.00 x 25.00 x 8.50mm |
Stocks
Batteri for MJX X400, X300C, X800, HJ818, HJ819, X500, X200; P 3.7 V 650 mAh