Batteri for Wltoys V929, H07NC, V949, V959, V969, V979, V989, 3.7 V 500 mAh
Beskrivning
Capacity: 500 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Silver
Dimensions: 55.00 x 18.00 x 7.00mm
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 25 g /0.88 oz
EAN: 4894128112303
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Wltoys | V929, H07NC, V949, V959, V969, V979, V989, V999, V977, V966, V930 |
| UDI | U818A HD-12, U816, U941A, U818A, U815A, U817, S032, S032G, U817A, U817C |
| Feilite | H07N, H07NL, H07NC |
Mer information
| Vikt | 0.025000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128112303 |
| Passer til | Wltoys V929, H07NC, V949, V959, V969, V979, V989, V999, V977, V966, V930; UDI U818A HD-12, U816, U941A, U818A, U815A, U817, S032, S032G, U817A, U817C; Feilite H07N, H07NL, H07NC |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 55.00 x 18.00 x 7.00mm |
Stocks
Batteri for Wltoys V929, H07NC, V949, V959, V969, V979, V989, 3.7 V 500 mAh