Batteri for Dirt Devil BD45000, Black Lightweight Cordless Har BY001 10.8 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 10.8 V
Color: Black
Dimensions: 68.50 x 58.30 x 23.00mm
Rate: 23.76 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 196 g /6.91 oz
Net Weight: 171 g /6.03 oz
EAN: 4894128215547
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dirt Devil | BD45000, Black Lightweight Cordless Hard Floor Broom Vacuum Cleaner |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dirt Devil | BY001 |
Mer information
| Vikt | 0.196000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215547 |
| Erstatter varenummer | BY001 |
| Passer til | Dirt Devil BD45000, Black Lightweight Cordless Hard Floor Broom Vacuum Cleaner |
| Spänning | 10.8 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Producent | Dirt Devil |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 68.50 x 58.30 x 23.00mm |
Stocks
Batteri for Dirt Devil BD45000, Black Lightweight Cordless Har BY001 10.8 V 2200 mAh