Batteri til RC og Hobby for Ikusi Ikusi TM61Transmitters, TM62 Transmitters, TM60, T BT06 7.2 V 600 mAh
Beskrivning
Capacity: 600 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Black
Dimensions: 70.80 x 53.50 x 19.80mm
Rate: 4.32 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 121 g /4.27 oz
Net Weight: 96 g /3.39 oz
EAN: 4894128117643
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Ikusi | TM61Transmitters, TM62 Transmitters, TM60, TM61, TM62, 2303691 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Ikusi | BT06, 2303691 |
Mer information
| Vikt | 0.121000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128117643 |
| Erstatter varenummer | BT06, 2303691 |
| Passer til | Ikusi TM61Transmitters, TM62 Transmitters, TM60, TM61, TM62, 2303691 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 600 mAh |
| Producent | IKUSI |
| Dimension | 70.80 x 53.50 x 19.80mm |
Stocks
Batteri til RC og Hobby for Ikusi Ikusi TM61Transmitters, TM62 Transmitters, TM60, T BT06 7.2 V 600 mAh