Batteri for Eachine E520, E520s 2594368 7.4 V 1600 mAh
Beskrivning
Capacity: 1600 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 78.90 x 40.00 x 21.60mm
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 149 g /5.26 oz
Net Weight: 79 g /2.79 oz
EAN: 4894128164623
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Eachine | E520, E520s |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Eachine | 2594368 |
Mer information
| Vikt | 0.149000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128164623 |
| Erstatter varenummer | 2594368 |
| Passer til | Eachine E520, E520s |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 1600 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 78.90 x 40.00 x 21.60mm |
Stocks
Batteri for Eachine E520, E520s 2594368 7.4 V 1600 mAh