Batteri for Hoover H-GO 700, H-GO 700 Extra, H-GO 700 Plus, H- 2022 0103 21.9 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 21.9 V
Color: Black
Dimensions: 120.60 x 92.00 x 29.00mm
Rate: 87.6 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 638 g /22.50 oz
Net Weight: 458 g /16.16 oz
EAN: 4894128222019
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Hoover | H-GO 700, H-GO 700 Extra, H-GO 700 Plus, H-GO 700 Pro, HGO710, HGO720 011, HGO730L 011 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Hoover | 2022 0103, HRBT722BAT |
Mer information
| Vikt | 0.638000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222019 |
| Erstatter varenummer | 2022 0103, HRBT722BAT |
| Passer til | Hoover H-GO 700, H-GO 700 Extra, H-GO 700 Plus, H-GO 700 Pro, HGO710, HGO720 011, HGO730L 011 |
| Spänning | 21.9 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 120.60 x 92.00 x 29.00mm |
Stocks
Batteri for Hoover H-GO 700, H-GO 700 Extra, H-GO 700 Plus, H- 2022 0103 21.9 V 4000 mAh