Batteri for Icom IC-3101, IC-4101, IC-F3001, IC-F3002, IC-F300 BP-265 7.4 V 3350 mAh
Beskrivning
Capacity: 3350 mAh
Voltage: 7.4 V
Dimensions: 104.90 x 58.70 x 21.40mm
Rate: 24.79 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 350 g /12.35 oz
EAN: 4894128228226
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Icom | IC-3101, IC-4101, IC-F3001, IC-F3002, IC-F3003, IC-F3008, IC-F3101D, IC-F3108D, IC-F4001, IC-F4002, IC-F4003, IC-F4008, IC-F4101D, IC-F4108D, IC-S70, IC-T70A, IC-T70E, IC-U80E, IC-V80, IC-V80E |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Icom | BP-265, BP-265LI |
Mer information
| Vikt | 0.350000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Komradio |
| EAN | 4894128228226 |
| Erstatter varenummer | BP-265, BP-265LI |
| Passer til | IC-F3003,IC-F3002,IC-F3001,IC-F4101D,IC-F4008,IC-F4001,IC-F4002,IC-F4003,IC-F3108D,IC-F3008,IC-V80,IC-S70,IC-F3101D,IC-U80E,IC-T70E,IC-V80E,IC-T70A,IC-F4108D,IC-3101,IC-4101 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 3350 mAh |
| Producent | Icom |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 104.90 x 58.70 x 21.40mm |
Stocks
Batteri for Icom IC-3101, IC-4101, IC-F3001, IC-F3002, IC-F300 BP-265 7.4 V 3350 mAh