Batteri for Proscenic P12 H016A 25.9 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.9 V
Color: Black
Dimensions: 170.70 x 88.60 x 41.80mm
Rate: 64.75 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 662 g /15.87 oz
Net Weight: 482 g/oz
EAN: 4894128216353
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Proscenic | P12 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Proscenic | H016A |
Mer information
| Vikt | 0.662000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216353 |
| Erstatter varenummer | H016A |
| Passer til | Proscenic P12 |
| Spänning | 25.9 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 170.70 x 88.60 x 41.80mm |
Stocks
Batteri for Proscenic P12 H016A 25.9 V 2500 mAh