Batteri for Leica ATX1200, GRX1200, Piper 100, Piper 200, RX12 GBE211 7.4 V 3400 mAh
Beskrivning
Capacity: 3400 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 72.00 x 39.46 x 21.15mm
Rate: 25.16 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 128.4 g /4.66 oz
Net Weight: 107 g /3.77 oz
EAN: 4894128120056
Support the GKL211 charger only
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Leica | ATX1200, GRX1200, Piper 100, Piper 200, RX1200, RX900, ATX900, SR20, GS20, GPS900, CS10, CS15, GNSS receiver |
| GeoMax | ZT80+, Stonex R6, Zoom 20, Zoom 30, Zoom 35, Zoom 80 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Leica | GBE211, GBE221, 733269, 733270, GEB90, 724117, GEB211, GEB212, 772806 |
| GeoMax | ZBA400, ZBA200 |
Mer information
| Vikt | 0.128400 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128120056 |
| Erstatter varenummer | GBE211, GBE221, 733269, 733270, GEB90, 724117, GEB211, GEB212, 772806, ZBA400, ZBA200 |
| Passer til | Leica ATX1200, GRX1200, Piper 100, Piper 200, RX1200, RX900, ATX900, SR20, GS20, GPS900, CS10, CS15, GNSS receiver; GeoMax ZT80+, Stonex R6, Zoom 20, Zoom 30, Zoom 35, Zoom 80 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 3400 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 72.00 x 39.46 x 21.15mm |
Stocks
Batteri for Leica ATX1200, GRX1200, Piper 100, Piper 200, RX12 GBE211 7.4 V 3400 mAh