Batteri for Logicom L-ement Tab 741 El-357090p-003-268 3.8 V 2300 mAh
Beskrivning
Capacity: 2300 mAh
Voltage: 3.8 V
Color: Black
Dimensions: 84.60 x 68.40 x 3.20mm
Rate: 8.74 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 150 g /5.29 oz
EAN: 4894128227649
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Logicom | L-ement Tab 741 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Logicom | El-357090p-003-268 |
Mer information
| Vikt | 0.150000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Mobil |
| EAN | 4894128227649 |
| Erstatter varenummer | El-357090p-003-268 |
| Passer til | L-ement Tab 741 |
| Spänning | 3.8 V |
| Kapacitet | 2300 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 84.60 x 68.40 x 3.20mm |
Stocks
Batteri for Logicom L-ement Tab 741 El-357090p-003-268 3.8 V 2300 mAh