Batteri for MedReady 1750 Medication Dispenser, MR-357 Medicat MR631100 4.8 V 1500 mAh
Beskrivning
Capacity: 1500 mAh
Voltage: 4.8 V
Color: Green
Dimensions: 57.00 x 51.00 x 14.60mm
Rate: 7.2 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 126 g /4.44 oz
Net Weight: 101 g /3.56 oz
EAN: 4894128221777
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| MedReady | 1750 Medication Dispenser, MR-357 Medication Dispenser |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| MedReady | MR631100 |
Mer information
| Vikt | 0.126000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221777 |
| Erstatter varenummer | MR631100 |
| Passer til | MedReady 1750 Medication Dispenser, MR-357 Medication Dispenser |
| Spänning | 4.8 V |
| Kapacitet | 1500 mAh |
| Dimension | 57.00 x 51.00 x 14.60mm |
Stocks
Batteri for MedReady 1750 Medication Dispenser, MR-357 Medicat MR631100 4.8 V 1500 mAh