Batteri for Motorola R5 PMNN4878 7.4 V 2400 mAh
Beskrivning
Capacity: 2400 mAh
Voltage: 7.4 V
Rate: 17.76 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 250 g /8.82 oz
EAN: 4894128228370
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Motorola | R5 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Motorola | PMNN4878, PMNN4888A, PMNN4889A, PMNN4890A |
Mer information
| Vikt | 0.250000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Komradio |
| EAN | 4894128228370 |
| Erstatter varenummer | PMNN4878, PMNN4888A, PMNN4889A, PMNN4890A |
| Passer til | R5 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2400 mAh |
| Producent | Motorola |
| Typ | Li-ion |
Stocks
Batteri for Motorola R5 PMNN4878 7.4 V 2400 mAh