Batteri for Philips SpeedPro Max, SpeedPro Max Aqua, FC6801, F IP827 18 V 3400 mAh
Beskrivning
Capacity: 3400 mAh
Voltage: 18 V
Color: Black
Dimensions: 149.30 x 65.00 x 110.00mm
Rate: 61.2 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 629 g /22.19 oz
Net Weight: 349 g /12.31 oz
EAN: 4894128216803
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Philips | SpeedPro Max, SpeedPro Max Aqua, FC6801, FC6812, FC6813, FC6814, FC6908, FC6812/01R1, FC6802/01 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Philips | IP827 |
Mer information
| Vikt | 0.629000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216803 |
| Erstatter varenummer | IP827 |
| Passer til | Philips SpeedPro Max, SpeedPro Max Aqua, FC6801, FC6812, FC6813, FC6814, FC6908, FC6812/01R1, FC6802/01 |
| Spänning | 18 V |
| Kapacitet | 3400 mAh |
| Producent | Philips |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 149.30 x 65.00 x 110.00mm |
Stocks
Batteri for Philips SpeedPro Max, SpeedPro Max Aqua, FC6801, F IP827 18 V 3400 mAh