Batteri for Sencor SRV 9790BK SRX 9701 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.10 x 38.70 x 36.80mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 560 g /19.75 oz
Net Weight: 380 g /13.40 oz
EAN: 4894128215615
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Sencor | SRV 9790BK |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Sencor | SRX 9701 |
Mer information
| Vikt | 0.560000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215615 |
| Erstatter varenummer | SRX 9701 |
| Passer til | Sencor SRV 9790BK |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.10 x 38.70 x 36.80mm |
Stocks
Batteri for Sencor SRV 9790BK SRX 9701 14.4 V 5200 mAh