Batteri for TerraMow S800, S1200 C1276A8 21.6 V 6700 mAh
Beskrivning
Capacity: 6700 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Black
Dimensions: 139.00 x 117.50 x 28.20mm
Rate: 144.72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 750 g /26.46 oz
EAN: 4894128227564
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| TerraMow | S800, S1200 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| TerraMow | C1276A8 |
Mer information
| Vikt | 0.750000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227564 |
| Erstatter varenummer | C1276A8 |
| Passer til | S800, S1200 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 6700 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 139.00 x 117.50 x 28.20mm |
Stocks
Batteri for TerraMow S800, S1200 C1276A8 21.6 V 6700 mAh