Batteri til Verktøy for Fromm Fromm P322, P324, P321, P323 N5-4309 14.4 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 108.17 x 74.70 x 69.59mm
Rate: 43.2 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 980 g /34.57 oz
Net Weight: 780 g /27.51 oz
EAN: 4894128178620
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Fromm | P322, P324, P321, P323 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Fromm | N5-4309, N5-4309-A, N5-4316 |
Mer information
| Vikt | 0.980000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
| EAN | 4894128178620 |
| Erstatter varenummer | N5-4309, N5-4309-A, N5-4316 |
| Passer til | Fromm P322, P324, P321, P323 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Producent | Fromm |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 108.17 x 74.70 x 69.59mm |
Stocks
Batteri til Verktøy for Fromm Fromm P322, P324, P321, P323 N5-4309 14.4 V 3000 mAh