Batteri for Worx WG180, WG280, WG380, WG580, WG640, WA3747, WA WA3580 40 V 1500 mAh
Beskrivning
Capacity: 1500 mAh
Voltage: 40 V
Color: Black/Orange
Dimensions: 124.00 x 85.80 x 65.60mm
Rate: 60 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 817 g /28.82 oz
Net Weight: 627 g /22.12 oz
EAN: 4894128182054
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Worx | WG180, WG280, WG380, WG580, WG640, WA3747, WA3877 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Worx | WA3580 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.817000 |
| Passer til | Worx WG180, WG280, WG380, WG580, WG640, WA3747, WA3877 |
| Erstatter varenummer | WA3580 |
| EAN | 4894128182054 |
| Spänning | 40 V |
| Kapacitet | 1500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Worx |
| Dimension | 124.00 x 85.80 x 65.60mm |
Stocks
Batteri for Worx WG180, WG280, WG380, WG580, WG640, WA3747, WA WA3580 40 V 1500 mAh