Batteri for Panasonic EY3732, EY3732 B, EY7430, EY7430 LA 2S, EY9L32 10.8 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 10.8 V
Color: Black
Dimensions: 79.20 x 52.00 x 47.00mm
Rate: 21.6 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 251 g /8.85 oz
Net Weight: 181 g /6.38 oz
EAN: 4894128190585
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Panasonic | EY3732, EY3732 B, EY7430, EY7430 LA 2S, EY7530, EYC 110 LA2L, Kit 1 EYC 300 LA, Kit 1 EYC 301 LA |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Panasonic | EY9L32, EY9L32B |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.251000 |
| Passer til | Panasonic EY3732, EY3732 B, EY7430, EY7430 LA 2S, EY7530, EYC 110 LA2L, Kit 1 EYC 300 LA, Kit 1 EYC 301 LA |
| Erstatter varenummer | EY9L32, EY9L32B |
| EAN | 4894128190585 |
| Spänning | 10.8 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Panasonic |
| Dimension | 79.20 x 52.00 x 47.00mm |
Stocks
Batteri for Panasonic EY3732, EY3732 B, EY7430, EY7430 LA 2S, EY9L32 10.8 V 2000 mAh