Batteri for 9.766-461.0 10.8 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 10.8 V
Color: Blue
Dimensions: 67.00 x 70.40 x 34.10mm
Rate: 21.6 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 269 g /9.49 oz
Net Weight: 199 g /7.02 oz
EAN: 4894128221739
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Karcher | 9.766-461.0 |
Mer information
| Vikt | 0.269000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221739 |
| Erstatter varenummer | 9.766-461.0 |
| Spänning | 10.8 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Karcher |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 67.00 x 70.40 x 34.10mm |
Stocks
Batteri for 9.766-461.0 10.8 V 2000 mAh