Batteri for Archos AC101OX4G, OXYGEN 4G 3097138 3.7 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 140.20 x 97.20 x 2.80mm
Rate: 16.28 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 250 g /8.82 oz
EAN: 4894128227342
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Archos | AC101OX4G, OXYGEN 4G |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Archos | 3097138, 29100145 |
Mer information
| Vikt | 0.250000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227342 |
| Erstatter varenummer | 3097138, 29100145 |
| Passer til | Archos AC101OX4G, OXYGEN 4G |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Archos |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 140.20 x 97.20 x 2.80mm |
Stocks
Batteri for Archos AC101OX4G, OXYGEN 4G 3097138 3.7 V 4400 mAh