Batteri for Aspel AsCard, M-Trace electrocardiographs INR18650-2S 7.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 67.00 x 38.30 x 20.60mm
Rate: 19.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 123 g /4.34 oz
Net Weight: 98 g /3.46 oz
EAN: 4894128222545
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Aspel | AsCard, M-Trace electrocardiographs |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Aspel | INR18650-2S |
Mer information
| Vikt | 0.123000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222545 |
| Erstatter varenummer | INR18650-2S |
| Passer til | Aspel AsCard, M-Trace electrocardiographs |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 67.00 x 38.30 x 20.60mm |
Stocks
Batteri for Aspel AsCard, M-Trace electrocardiographs INR18650-2S 7.4 V 2600 mAh