Batteri for Bissell 1719 Cordless Vacuum Spot, 1719 Stain Clea D-SC1700X8 9.6 V 1800 mAh
Beskrivning
Capacity: 1800 mAh
Voltage: 9.6 V
Color: Green
Dimensions: 86.50 x 94.80 x 45.20mm
Rate: 17.28 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 437 g /15.41 oz
Net Weight: 367 g /12.95 oz
EAN: 4894128219101
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bissell | 1719 Cordless Vacuum Spot, 1719 Stain Cleaner |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bissell | D-SC1700X8 |
Mer information
| Vikt | 0.437000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219101 |
| Erstatter varenummer | D-SC1700X8 |
| Passer til | Bissell 1719 Cordless Vacuum Spot, 1719 Stain Cleaner |
| Spänning | 9.6 V |
| Kapacitet | 1800 mAh |
| Dimension | 86.50 x 94.80 x 45.20mm |
Stocks
Batteri for Bissell 1719 Cordless Vacuum Spot, 1719 Stain Clea D-SC1700X8 9.6 V 1800 mAh