Batteri for Bissell 3571, P3571+, ReadyClean Robot A3, ReadyCl D126-4S1P 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 69.40 x 37.00 x 37.00mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 270 g /9.52 oz
Net Weight: 200 g /7.05 oz
EAN: 4894128214908
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bissell | 3571, P3571+, ReadyClean Robot A3, ReadyClean Robot Vacuum P3097, Readyclean A3 Robotic Mop |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bissell | D126-4S1P |
Mer information
| Vikt | 0.270000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214908 |
| Erstatter varenummer | D126-4S1P |
| Passer til | Bissell 3571, P3571+, ReadyClean Robot A3, ReadyClean Robot Vacuum P3097, Readyclean A3 Robotic Mop |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.40 x 37.00 x 37.00mm |
Stocks
Batteri for Bissell 3571, P3571+, ReadyClean Robot A3, ReadyCl D126-4S1P 14.4 V 2600 mAh