Batteri for Bissell PowerClean FurFinder 4239, PowerClean FurG 1643447 25.2 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Black
Dimensions: 194.00 x 93.00 x 45.60mm
Rate: 50.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 694 g /24.48 oz
Net Weight: 514 g /18.13 oz
EAN: 4894128222255
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bissell | PowerClean FurFinder 4239, PowerClean FurGuard 200W, PowerClean FurGuard 280W, PowerClean FurGuard 4241, PowerClean FurGuard Stick Vacuum, PowerClean FurFinder 4140, PowerClean FurFinder 4141, PowerClean FurFinder 4143 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bissell | 1643447, 1643449, 1644206, 1644207 |
Mer information
| Vikt | 0.694000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222255 |
| Erstatter varenummer | 1643447, 1643449, 1644206, 1644207 |
| Passer til | Bissell PowerClean FurFinder 4239, PowerClean FurGuard 200W, PowerClean FurGuard 280W, PowerClean FurGuard 4241, PowerClean FurGuard Stick Vacuum, PowerClean FurFinder 4140, PowerClean FurFinder 4141, PowerClean FurFinder 4143 |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 194.00 x 93.00 x 45.60mm |
Stocks
Batteri for Bissell PowerClean FurFinder 4239, PowerClean FurG 1643447 25.2 V 2000 mAh