Batteri for Black+Decker DVJ325J, HLVA315J22, HLVA315J62, HLVA D000201 11.1 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 66.50 x 64.00 x 26.40mm
Rate: 27.75 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 180 g /6.35 oz
Net Weight: 155 g /5.47 oz
EAN: 4894128220862
Motherboard not included, original motherboard required.
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Black+Decker | DVJ325J, HLVA315J22, HLVA315J62, HLVA320JOO, MPP108LC |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Black+Decker | D000201, N544205, NA028458 |
Mer information
| Vikt | 0.180000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128220862 |
| Erstatter varenummer | D000201, N544205, NA028458 |
| Passer til | Black+Decker DVJ325J, HLVA315J22, HLVA315J62, HLVA320JOO, MPP108LC |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 66.50 x 64.00 x 26.40mm |
Stocks
Batteri for Black+Decker DVJ325J, HLVA315J22, HLVA315J62, HLVA D000201 11.1 V 2500 mAh