Batteri for Black+Decker Pivot PV1205B RD-BD12VB 12 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 12 V
Color: Blue
Dimensions: 86.50 x 45.60 x 64.30mm
Rate: 36 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 620 g /21.87 oz
Net Weight: 550 g /19.40 oz
EAN: 4894128216490
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Black+Decker | Pivot PV1205B |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Black+Decker | RD-BD12VB |
Mer information
| Vikt | 0.620000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216490 |
| Erstatter varenummer | RD-BD12VB |
| Passer til | Black+Decker Pivot PV1205B |
| Spänning | 12 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Dimension | 86.50 x 45.60 x 64.30mm |
Stocks
Batteri for Black+Decker Pivot PV1205B RD-BD12VB 12 V 3000 mAh