Batteri for Bosch BBH22041/01, BBH2RB20GB/01, VXAS011V20 11015613 20.4 V 1800 mAh
Beskrivning
Capacity: 1800 mAh
Voltage: 20.4 V
Color: Green
Dimensions: 88.10 x 60.60 x 87.30mm
Rate: 36.72 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 910 g /32.10 oz
Net Weight: 720 g /25.40 oz
EAN: 4894128215363
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | BBH22041/01, BBH2RB20GB/01, VXAS011V20 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 11015613 |
Mer information
| Vikt | 0.910000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215363 |
| Erstatter varenummer | 11015613 |
| Passer til | Bosch BBH22041/01, BBH2RB20GB/01, VXAS011V20 |
| Spänning | 20.4 V |
| Kapacitet | 1800 mAh |
| Producent | Bosch |
| Dimension | 88.10 x 60.60 x 87.30mm |
Stocks
Batteri for Bosch BBH22041/01, BBH2RB20GB/01, VXAS011V20 11015613 20.4 V 1800 mAh