Batteri for Bosch BBHL2214, BBHL2214TW 908BPV216 21.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Black
Dimensions: 101.50 x 83.60 x 41.60mm
Rate: 54 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 384 g /15.87 oz
Net Weight: 314 g/oz
EAN: 4894128227861
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | BBHL2214, BBHL2214TW |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 908BPV216, 11026735 |
Mer information
| Vikt | 0.384000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227861 |
| Erstatter varenummer | 908BPV216, 11026735 |
| Passer til | Bosch BBHL2214, BBHL2214TW |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Producent | Bosch |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 101.50 x 83.60 x 41.60mm |
Stocks
Batteri for Bosch BBHL2214, BBHL2214TW 908BPV216 21.6 V 2500 mAh