Batteri for Bosch BBZ36AB01, BBZ37GB01, BSB130001, BSC1201GB01 00264798 7.2 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Black
Dimensions: 139.50 x 50.00 x 32.80mm
Rate: 21.6 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 485 g /17.11 oz
Net Weight: 305 g /10.76 oz
EAN: 4894128217008
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | BBZ36AB01, BBZ37GB01, BSB130001, BSC1201GB01, BSC1201GB04, BSC120204, BSC120205, BSF1201GB04, Bosch VE27A0C, VS73C0304, VS73C0305 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 00264798, 00649059, 264798, 649059 |
Mer information
| Vikt | 0.485000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217008 |
| Erstatter varenummer | 00264798, 00649059, 264798, 649059 |
| Passer til | Bosch BBZ36AB01, BBZ37GB01, BSB130001, BSC1201GB01, BSC1201GB04, BSC120204, BSC120205, BSF1201GB04, Bosch VE27A0C, VS73C0304, VS73C0305 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Producent | Bosch |
| Dimension | 139.50 x 50.00 x 32.80mm |
Stocks
Batteri for Bosch BBZ36AB01, BBZ37GB01, BSB130001, BSC1201GB01 00264798 7.2 V 3000 mAh