Batteri for Bosch BCHF2MX16, BCHF2MX16/04, Readyy'y Serie 2, V 908BPV144-01 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 101.40 x 70.20 x 41.00mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 282 g /9.95 oz
Net Weight: 212 g /7.48 oz
EAN: 4894128222729
Non Compatible Part No 908BPV144
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | BCHF2MX16, BCHF2MX16/04, Readyy'y Serie 2, VXAS012V14 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 908BPV144-01 |
Mer information
| Vikt | 0.282000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222729 |
| Erstatter varenummer | 908BPV144-01 |
| Passer til | Bosch BCHF2MX16, BCHF2MX16/04, Readyy'y Serie 2, VXAS012V14 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Producent | Bosch |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 101.40 x 70.20 x 41.00mm |
Stocks
Batteri for Bosch BCHF2MX16, BCHF2MX16/04, Readyy'y Serie 2, V 908BPV144-01 14.4 V 2600 mAh