Batteri for Bosch BHN20L, BHN20L/04, Move 20V 801BPV180-01 18 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 18 V
Color: Black
Dimensions: 79.50 x 93.50 x 57.00mm
Rate: 45 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 326 g /11.50 oz
Net Weight: 256 g /9.03 oz
EAN: 4894128221401
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | BHN20L, BHN20L/04, Move 20V |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 801BPV180-01 |
Mer information
| Vikt | 0.326000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221401 |
| Erstatter varenummer | 801BPV180-01 |
| Passer til | Bosch BHN20L, BHN20L/04, Move 20V |
| Spänning | 18 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Producent | Bosch |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 79.50 x 93.50 x 57.00mm |
Stocks
Batteri for Bosch BHN20L, BHN20L/04, Move 20V 801BPV180-01 18 V 2500 mAh