Batteri for Bosch BHN24L, BHN24L/04, Move Lithium 24V Max, VXA 801BPV216-01 21.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Black
Dimensions: 79.50 x 93.50 x 57.00mm
Rate: 54 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 368 g /12.98 oz
Net Weight: 298 g /10.51 oz
EAN: 4894128221388
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | BHN24L, BHN24L/04, Move Lithium 24V Max, VXAS002V21, BHNL2140, BHNL2140TW, BHNL2140TW/04 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 801BPV216-01, 11051762 |
Mer information
| Vikt | 0.368000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221388 |
| Erstatter varenummer | 801BPV216-01, 11051762 |
| Passer til | Bosch BHN24L, BHN24L/04, Move Lithium 24V Max, VXAS002V21, BHNL2140, BHNL2140TW, BHNL2140TW/04 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Producent | Bosch |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 79.50 x 93.50 x 57.00mm |
Stocks
Batteri for Bosch BHN24L, BHN24L/04, Move Lithium 24V Max, VXA 801BPV216-01 21.6 V 2500 mAh