Batteri for Cattron Theimeg LRC, LRC-L, LRC-M, LRC-Mund 1BAT-7706-A201 4.8 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 4.8 V
Color: Black
Dimensions: 79.20 x 61.90 x 33.20 mm
Rate: 12 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 244 g /8.61 oz
Net Weight: 174 g /6.14 oz
EAN: 4894128126782
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cattron Theimeg | LRC, LRC-L, LRC-M, LRC-Mund |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cattron Theimeg | 1BAT-7706-A201, BE023-00122, 1BAT-7706-A101.E, 1BAT-7706-A101-G, BE023-00075 |
Mer information
| Vikt | 0.244000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128126782 |
| Erstatter varenummer | 1BAT-7706-A201, BE023-00122, 1BAT-7706-A101.E, 1BAT-7706-A101-G, BE023-00075 |
| Passer til | Cattron Theimeg LRC, LRC-L, LRC-M, LRC-Mund |
| Spänning | 4.8 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Dimension | 79.20 x 61.90 x 33.20 mm |
Stocks
Batteri for Cattron Theimeg LRC, LRC-L, LRC-M, LRC-Mund 1BAT-7706-A201 4.8 V 2500 mAh