Batteri for Cavotec M9-1051-3600 EX, MC-3, MC-3000 M5-1051-3600 7.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 93.58 x 41.28 x 27.45mm
Rate: 19.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 200 g /7.05 oz
Net Weight: 130 g /4.59 oz
EAN: 4894128133834
Version 1
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cavotec | M9-1051-3600 EX, MC-3, MC-3000 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cavotec | M5-1051-3600 |
Mer information
| Vikt | 0.200000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128133834 |
| Erstatter varenummer | M5-1051-3600 |
| Passer til | Cavotec M9-1051-3600 EX, MC-3, MC-3000 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 93.58 x 41.28 x 27.45mm |
Stocks
Batteri for Cavotec M9-1051-3600 EX, MC-3, MC-3000 M5-1051-3600 7.4 V 2600 mAh