Batteri for Cecotec 05100, Conga Immortal Extreme 3.7V INR18650 3.7 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 66.10 x 21.00 x 19.00mm
Rate: 9.62 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 74 g /2.61 oz
Net Weight: 49 g /1.73 oz
EAN: 4894128222927
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cecotec | 05100, Conga Immortal Extreme 3.7V |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cecotec | INR18650 |
Mer information
| Vikt | 0.074000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222927 |
| Erstatter varenummer | INR18650 |
| Passer til | Cecotec 05100, Conga Immortal Extreme 3.7V |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 66.10 x 21.00 x 19.00mm |
Stocks
Batteri for Cecotec 05100, Conga Immortal Extreme 3.7V INR18650 3.7 V 2600 mAh