Batteri for CECOTEC 05429, Conga 2090 Vison; Electrolux EFP313 200GD-INR-H18650CH-4S1P 14.4 V 3500 mAh
Beskrivning
Capacity: 3500 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 161.40 x 63.40 x 45.00mm
Rate: 50.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 464 g /16.37 oz
Net Weight: 284 g /10.02 oz
EAN: 4894128221463
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| CECOTEC | 05429, Conga 2090 Vison |
| Electrolux | EFP31312, EFR31223, EP31-15GYA, Ultimatehome 300, UltimateHome 300 Robotic Vacuum, UltimateHome 300 Robotic Vacuum + Mop |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Electrolux | 200GD-INR-H18650CH-4S1P |
Mer information
| Vikt | 0.464000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221463 |
| Erstatter varenummer | 200GD-INR-H18650CH-4S1P |
| Passer til | CECOTEC 05429, Conga 2090 Vison; Electrolux EFP31312, EFR31223, EP31-15GYA, Ultimatehome 300, UltimateHome 300 Robotic Vacuum, UltimateHome 300 Robotic Vacuum + Mop |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 3500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 161.40 x 63.40 x 45.00mm |
Stocks
Batteri for CECOTEC 05429, Conga 2090 Vison; Electrolux EFP313 200GD-INR-H18650CH-4S1P 14.4 V 3500 mAh