Batteri for Cecotec 9990 Spin Revolution Ultra Power, 10090 Sp 98593 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.00 x 38.60 x 36.80mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 550 g /19.40 oz
Net Weight: 370 g /14.82 oz
EAN: 4894128226697
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cecotec | 9990 Spin Revolution Ultra Power, 10090 Spin Revolution Ultra Power, Conga 9590 Spin Revolution Ultra Power |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cecotec Conga | 98593, RR47102 |
Mer information
| Vikt | 0.550000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128226697 |
| Erstatter varenummer | 98593, RR47102 |
| Passer til | Cecotec 9990 Spin Revolution Ultra Power, 10090 Spin Revolution Ultra Power, Conga 9590 Spin Revolution Ultra Power |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.00 x 38.60 x 36.80mm |
Stocks
Batteri for Cecotec 9990 Spin Revolution Ultra Power, 10090 Sp 98593 14.4 V 5200 mAh